Doručovanie objednávok

Doprava a platba

U nás zakúpený tovar Vám môžeme dodať nasledujúcimi spôsobmi:

Kuriér GLS

Poplatok za prepravu kuriérom je 6,00 Euro.  Tento spôsob prepravy je zároveň najrýchlejší /1-2 pracovné dni/. Pri doručovaní objednávky Vás bude kuriér dopredu informovať formou SMS a následne telefonicky na telefónne číslo, ktoré uvediete v objednávke. Tovar Vám doručia na Vami uvedenú adresu dodania.

Slovenská pošta

Poplatok za doručenie objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty je 4 Eurá. Doručenie trvá spravidla 2-3 pracovné dni.
POZOR! Cez Slovenskú poštu je možné posielať zásielky s váhou max. do 10 kg 

Packeta / Zásielkovňa

Poplatok za doručenie objednávky prostredníctvom Packety /bývalej Zásielkovne/ je 3 Eurá. V objednávke uvediete odberné miesto, na ktoré chcete tovar doručiť a keď bude nachystaný k vyzdvihnutiu, budete informovaný e-mailom a SMS správou. Doručenie trvá spravidla 2 pracovné dni.

POZOR! Cez Packetu je možné posielať zásielky s váhou max. do 5 kg a s rozmermi pri súčte všetkých strán do 120cm /dĺžka jednej strany môže byť max. 70cm/. V prípade, že zvolíte prepravu Packeta pri nevyhovujúcom tovare, budeme Vás telefonicky informovať a objednávku Vám prehodíme na kuriéra.

Osobný odber

Objednaný tovar si môžete zadarmo vyzdvihnúť na adrese našej prevádzky: ARMYSHOP, OD Vtáčnik, Š. Moyzesa 429/1 ,971 01 Prievidza. Pri tejto možnosti dodania tovaru Vás budeme telefonicky informovať kedy bude tovar pre Vás nachystaný. Otváracie hodiny prevádzky sú v pracovné dni od 9:00-18:00 a v sobotu od 8:00-12:00. V prípade, že tovar potrebujete vyzdvihnúť v inom čase, kontaktujte nás na tel. čísle +421 911 485 341 a ak bude v našich možnostiach, radi Vám vyhovieme.

Sledujte nás na Facebooku